MP Denmark wollen gestreepte sokken wine red 79220
search
  • MP Denmark wollen gestreepte sokken wine red 79220

MP Denmark wollen gestreepte sokken wine red 79220

€ 7,95
Inclusief belasting
Schoenmaat: 29-32
Aantal

 

Verzending en retourneren

MP Denmark Wollen Gestreepte Sokken – Warm, Stijlvol en Duurzaam

Deze hoogwaardige sokken van MP Denmark combineren stijl en comfort in één. Gemaakt van 80% wol, 17% polyamide en 3% elastaan, bieden ze de perfecte balans tussen warmte, ademend vermogen en flexibiliteit.

Waarom kiezen voor deze sokken?
✔ Warme en ademende wol – houdt je voeten warm zonder te oververhitten.
✔ Duurzaam en slijtvast – dankzij de polyamide blijven ze lang mooi.
✔ Perfecte pasvorm – de elastaan zorgt voor een comfortabele en flexibele fit.
✔ Tijdloos gestreept design – ideaal voor elke outfit, van casual tot chic.

Kies voor kwaliteit en comfort met deze veelzijdige sokken van MP Denmark.

Pasvorm

De sokken vallen goed op maat en sluiten goed aan.

Wasadvies

Om de sokken in optimale vorm te houden, dienen de sokken op een wolwasprogramma of met de hand gewassen te worden. Check altijd of de wasmachine over een goed wolwasprogramma beschikt. Het schrikken van de wol, grote temperatuursverschillen, zorgen ervoor dat de wol kan krimpen. Gebruik daarnaast een goed wolwasmiddel, bijvoorbeeld van Sheepish Grins om je wol te wassen.

Over MP Denmark

MP Denmark heeft een groot assortiment sokken en maillots zowel in katoen als in wol. MP Denmark staat bekend om  de mooie kleuren.

MP Denmark
498
2 Items
Nieuw
Commentaar (0)