Joha wolfleece  slofjes roze (97972)
search
  • Joha wolfleece  slofjes roze (97972)

Joha wolfleece slofjes naturel (97972)

€ 22,95
Inclusief belasting

Heerlijke wolfleece slofjes gemaakt van 100% wol

maat: 60cm (maat 56/62)
Aantal

 

Verzending en retourneren

Wolfleece slofjes 

Heerlijke wolfleece slofjes voor in de draagdoek, wandelwagen gemaakt van 100% wolfleece. De slofjes zijn niet geschikt om mee te lopen.

Pasvorm

De slofjes vallen goed op maat tot iets ruim afhankelijk van hoe dikke sokken eronder gedragen wordt

Wasvoorschrift

Om de slofjes in optimale vorm te houden, dienen de slofjes op een wolwasprogramma of met de hand gewassen te worden. Check altijd of de wasmachine over een goed wolwasprogramma beschikt. Het schrikken van de wol, grote temperatuursverschillen, zorgen ervoor dat de wol kan krimpen. Gebruik daarnaast een goed wolwasmiddel, bijvoorbeeld van Sheepish Grins om je wol te wassen.

Joha

Joha is een Deens bedrijf voorzien van het Ecolabel en Nordic Swan keurmerk. De kleding wordt in Oost Europa gemaakt. De wol van Joha is superwash. Dit betekent dat de wol bewerkt is om te voorkomen dat de wol krimpt. 

Joha
97972
3 Items
Nieuw
Commentaar (0)