Engel Natur wolfleece sjaal saffron (575596)
search
  • Engel Natur wolfleece sjaal saffron (575596)

Engel Natur wolfleece sjaal saffron (575596)

€ 19,95
Inclusief belasting
Aantal

 

Verzending en retourneren

Blijf warm en stijlvol met de Engel Natur wolfleece sjaal in Saffron Melange!

Zoek je een sjaal die niet alleen heerlijk warm is, maar ook duurzaam en zacht voor de huid van je kindje? De Engel Natur wolfleece sjaal is dé perfecte keuze. Gemaakt van 100% biologische wol, voelt deze sjaal ongelooflijk zacht aan en biedt hij ultiem comfort op koude dagen.

  • Superzacht & ademend: De wolfleece stof houdt je kindje warm zonder te zwaar aan te voelen.
  • Duurzaam & milieuvriendelijk: Met GOTS- en IVN-keurmerken draag je bij aan een betere wereld.
  • Stijlvolle kleur: De elegante tint 'Safron Melange' past bij elke outfit en geeft je kindje een natuurlijke, tijdloze touch.

Maak de winter aangenamer en straal met een sjaal die net zo goed voor jouw kindje is, als voor de planeet. 

Pasvorm

De sjaal is ideaal voor baby's en peuters.

Wasvoorschrift

Om de sjaal in optimale vorm te houden, dient de sjaal op een wolwasprogramma of met de hand gewassen te worden met een wolwasmiddel. Check altijd of de wasmachine over een goed wolwasprogramma beschikt. Het schrikken van de wol, grote temperatuursverschillen, zorgen ervoor dat de wol kan krimpen. Gebruik daarnaast een goed wolwasmiddel, bijvoorbeeld van Sheepish Grins om je wol te wassen.

Engel Natur

Engel Natur is een Duits bedrijf. De kleding is voorzien van het IVN en GOTS keurmerk.

575596
2 Items
Nieuw
Commentaar (0)