De Colores dubbel gebreide haarband van baby alpaca in kleur
search
  • De Colores dubbel gebreide haarband van baby alpaca in kleur
  • De Colores dubbel gebreide haarband van baby alpaca in kleur

De Colores dubbel gebreide haarband van baby alpaca in kleur

€ 27,50
Inclusief belasting
Kleur: Marine blauw
Aantal

 

Verzending en retourneren

De Colores Dubbel Gebreide Haarband – Warm, Zacht en Stijlvol

Deze luxe haarband van 100% babyalpaca wol is dubbel gebreid voor extra warmte en comfort. Perfect voor koude dagen zonder in te leveren op stijl.

• Zijdezacht en prikt niet
• Lichtgewicht, ademend en isolerend
• Hypoallergeen en huidvriendelijk
• Duurzaam en fairtrade geproduceerd

Op de foto zie je op de bovenste rij van links naar rechts:

Mosterdgeel, roestbruin, oudroze, erika (roze-paars) donkerrood

Op de onderste rij van links naar rechts:

Aubergine, petrol, koningsblauw en marine blauw.

Maat

De haarband komt in één maat en door de elasticiteit is de haarband geschikt voor dames en heren.

Wasadvies

Was alleen als het echt nodig is. Door de zelfreinigende werking is wassen in principe niet nodig. Om de hoofdband in optimale vorm te houden, dient de hoofdband op een wolwasprogramma of met de hand gewassen te worden. Check altijd of de wasmachine over een goed wolwasprogramma beschikt. Het schrikken van de wol, grote temperatuursverschillen, zorgen ervoor dat de wol kan krimpen. Gebruik daarnaast een goed wolwasmiddel, bijvoorbeeld van Sheepish Grins om je wol te wassen.

Over De Colores

De Colores is een familiebedrijf uit Brandenburg an der Havel, gespecialiseerd in hoogwaardige baby-alpaca accessoires uit Peru. Sinds 2005 leveren zij duurzame en fairtrade producten aan meer dan 350 winkels in Europa. Met respect voor traditie en ambacht combineert De Colores vakmanschap, milieubewustzijn en sociale verantwoordelijkheid.

De colores
2 Items
Nieuw
Commentaar (0)