Joha tweedelige wollen set grijs met zonnetjes
search
  • Joha tweedelige wollen set grijs met zonnetjes

Joha outlet tweedelige wollen set grijs met zonnetjes (90185)

€ 75,00
Inclusief belasting
Damesmaat: S
Aantal
Laatste items in voorraad

 

Verzending en retourneren

Joha Tweedelige set grijs met zonnetjes– Zacht, Warm en Comfortabel

Deze fijne set van Joha in een mooie grijs kleur met vrolijke zonnetjes is ideaal als set om te slapen, of een comfortabele dag thuis. Gemaakt van 100% merinowol, biedt deze set een comfortabele pasvorm en ademend vermogen, zodat je heerlijk voelt in deze set.

Waarom kiezen voor deze set?

  • Zacht en comfortabel – Voelt prettig aan op de gevoelige huid.
  • Ademend en warm – Houdt je behaaglijk zonder oververhitting.
  • Goede pasvorm – Sluit mooi aan zonder te knellen. De halve rits is een luxe toevoeging
  • Stijlvolle kleurencombinatie – Tijdloos design, perfect voor elk seizoen.

Pasvorm

De set  valt goed op maat en rekt goed mee. 

Wasadvies

Om de set in optimale vorm te houden, dient de set op een wolwasprogramma of met de hand gewassen te worden. Check altijd of de wasmachine over een goed wolwasprogramma beschikt. Het schrikken van de wol, grote temperatuursverschillen, zorgen ervoor dat de wol kan krimpen. Gebruik daarnaast een goed wolwasmiddel, bijvoorbeeld van Sheepish Grins om je wol te wassen.

Joha

Joha is een Deens bedrijf voorzien van het Ecolabel en Nordic Swan keurmerk. De kleding wordt in Oost Europa gemaakt. De wol van Joha is superwash. Dit betekent dat de wol bewerkt is om te voorkomen dat de wol krimpt. 

Joha
1 Items
Nieuw
Commentaar (0)